Корзина
4 отзыва
+380672338816
+380971837686
Корзина

Що спільного між школою, аеропортом і трасою?

Коротко про них:

Будівництво Гімназії

Голова Київської облдержадміністрації перевірив хід будівництва нової гімназії у Бучі:

«Це найбільший навчальний заклад, який я бачив у стані будівництва в Київській області. Я відвідав школи у більше 16-ти районів. Тому вражений масштабами та стандартами бучанської гімназії. Вартість проекту сягає 150 млн грн», – наголосив очільник Київщини.

Це надзвичайно важливий проект, який однозначно зіграє велику роль у розвитку міста.

Нова гімназія у Бучі

Будівництво Аеропорту

Міжнародний аеропорт в Стамбулі знаходиться на відстані 35 кілометрів від центру міста, його було добудовано і відкрито 29 жовтня 2018 року.

Аеропорт став найбільшим в світі і здатний обслуговувати близько 150 мільйонів пасажирів щороку (з розширенням до 200 млн), і буде обслуговувати більше 350 напрямків. Перший рейс був здійснений в Анкару. Це третій аеропорт в Стамбулі поряд з аеропортами імені Ататюрка і Сабіха Гекчен.

Будівництво нового аеропорту в Стамбулі за участю техніки Hidromek

Будівництво доріг в Україні

Служба автодоріг у Полтавській області провела тендер на реконструкцію автомобільного шляху міжнародного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський, переможцем в якому стала фірма «Онур Конструкціон Інтернешнл». Результатом торгів став найбільший контракт 2019 року на реконструкцію доріг на суму майже 1 млрд грн. Будівництво та ремонт відбувається надзвичайно швидко, частина роботи вже виконана та відгуки водіїв дають зрозуміти, що якість нових доріг незрівнянно покращилась!

Будівництво дороги Київ - Харків

Другие статьи